Odważny szczeniak – zajęcia socjalizacyjne

Masz szczeniaka? To zajęcia dla Ciebie!

„Odważny szczeniak – zajęcia socjalizacyjne”

Są one przeznaczone są dla szczeniąt do 5 miesiąca życia. Podczas nich będziemy pracować nad tym, by szczeniaki dobrze czuły się w każdych warunkach, nie miały problemów z bodźcami z otoczenia, pracowały na różnych podłożach, w otoczeniu różnych rozproszeń.

Zajęcia te NIE ZASTĘPUJĄ kursu psiego przedszkola, uzupełniają je jednak w możliwość spotkania z grupą innych szczeniąt i intensywną pracą wyłącznie nad socjalizacją.

Zajęcia dostępne są zarówno dla Kursantów Szkoły PSIKUrS (dla nich jest niższa cena), jak również dla psów z zewnątrz. Dla psów z zewnątrz warunkiem jest przyniesienie książeczki zdrowia psa z potwierdzonymi minimum dwoma szczepieniami przeciwko chorobom zakaźnym i odrobaczeniami, według kalendarza weterynaryjnego.

Gotowi na nowe wyzwania? Starujemy! Na zajęciach w marcu zostały już tylko dwa wolne miejsca! Spotkania planujemy powtarzać co miesiąc

Tylko u nas duży, ogrodzony teren szkoleniowy i mnóstwo pomocy do socjalizacji Maluchów, a także bardzo doświadczona kadra! Spotkania poprowadzi Krzysztof Mikołajczyk