Bezpieczne mijanki

BEZPIECZNE MIJANKI – CZYLI SPOKOJNY SPACER Z PSEM

Mijanie się z innymi psami na spacerze to jedna z najtrudniejszych do wyćwiczenia umiejętności. Na codzień jest to problem który bardzo frustruje wielu właścicieli, gdyż spacer zamiast być przyjemnością staje się udręką i polega tylko i wyłącznie na wypatrywaniu czy z przeciwka nie nadchodzi inny pies.

Jesli Twój pies:
– reaguje agresywnie na widok innego psa,
– ciągnie, szarpie w stronę innego psa,
– zatrzymuje się i nie rusza się z miejsca do czasu, gdy mijany pies nie zniknie mu z pola widzenia,
– na spacerach obawiasz się mijania sie z innym psem, bo na niektóre Twój pies reaguje nadmiernym pobudzeniem…

…to warsztaty dla Was!!

Warsztaty przeznaczone są dla psów, które wykazują agresję podczas mijania się z innymi psami, a także dla tych, które ciągną, szarpią się w stronę innego psa, szczekają na niego, kładą się na ziemi i nie chcą iść dalej. Podczas zajęć pokazywać będziemy jak poradzić sobie z tym problemem, tak by spacer stał się przyjemnością i wspólne przebywanie z psem było satysfakcjonujące dla obydwu stron.

Podczas warsztatów pracować będziemy nad nabyciem umiejętności, które pozwolą na to, by bezpiecznie i bez obaw przejść obok innego psa czy człowieka. Bezpośrednim celem nie jest natomiast poprawa relacji psa z innymi psami (tak by doprowadzić do wspólnych zabaw, biegania itp), bo w niektórych przypadkach może się to okazać niemożliwe.

Warsztaty odbędą się w formie 3 spotkań, trwających 1 godzinę, w terminach: 11.04, 18.04 i 25.04 (środy) o godzinie 20.00. Cena za całośc 150 zł.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony www.psikurs.pl

ZAPRASZAMY!