Dogoterapia od podszewki – spotkanie informacyjne

Dogoterapia to obecnie prężnie rozwijająca się forma terapii. Jakie predyspozycje musi mieć pies i jego przewodnik, aby prowadzić zajęcia, jak wygląda proces szkolenia, jak zdobyć niezbędne kwalifikacje? Ile może pracować pies, jak zadbać o jego dobrostan?

Zapraszamy na spotkanie informacyjne wszystkie osoby, które chciałyby pracować w dogoterapii, zarówno posiadające już swojego czworonoga, jak też w przyszłości planujące jego zakup.

Spotkanie jest bezpłatne. Zapraszamy bez psów. Odbędzie się ono 30.01.2018 o godzinie 18.30 roku w sali szkoleniowej Szkoły dla Psów w Laryszowie, ul. Boczna 12.

Prowadząca: Anna Mikołajczyk – z wykształcenia fizjoterapeuta, od 7 lat pracuje jako dogoterapeuta w placówkach szkolno – przedszkolnych. Prowadzi zarówno zajęcia z zakresu edukacji z psem, jak również zajęcia terapeutyczne dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Prowadzi terapie kynofobii. Zajmuje się również przygotowanie psów do certyfikacji psów terapeutycznych i pracy w placówkach dydaktycznych.

Uwaga! Na spotkanie informacyjne obowiązuje zgłoszenie – zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego (w przypadku braku własnego psa prosimy o wpisanie x w polach dotyczących danych psa).