Fitness dla psów

UWAGA! Ze względu na błyskawiczną rezerwację miejsc uruchamiamy drugi termin – również od 8 lutego o 11:15. ? ZAPRASZAMY!

Nowość w naszej szkole! Mamy świetny sposób na zimową nudę i jednocześnie ogrom korzyści dla Twojego psa. Prowadzisz zdrowy styl życia, zdrowo się odżywiasz, codziennie ćwiczysz, chodzisz na siłownię? ??
Czy Twój pies też tak może? TAK! Już od 8 lutego zapraszamy na kurs „Fitness dla psów – w zdrowym ciele zdrowy duch”. Bo pies zmęczony fizycznie i psychicznie to spokojny i zadowolony pies.

Nowe zajęcia możemy Wam zaoferować dzięki współpracy z Martą Bojczuk – prowadzącą mobilny gabinet rehabilitacji Fizjodog. Możecie zatem mieć pewność, że nad zdrowiem i sprawnością Waszych czworonogów będzie czuwał doświadczony specjalista, bo Marta będzie główną prowadzącą spotkania.

Czego nauczy się Twój pies i jakie umiejętności nabędzie i co zyska podczas cyklu zajęć:
? poprawi świadomość własnego ciała – dzięki czemu pies łatwiej uniknie kontuzji na co dzień, wzmocni swoje mięśnie, rozciągnie ciało,
? wszystkie ćwiczenia odbywają się w ścisłej współpracy z przewodnikiem, dlatego też jednocześnie wpływamy pozytywnie nad więzią z psem i motywacją do wspólnych ćwiczeń na co dzień, nie tylko sportowych,
? rozwinie nowe umiejętności ruchowe takie jak np. chodzenie tyłem, bokiem,
? poprawi równowagę, zwiększy ruchomość w stawach,
? tego typu aktywność uczy skupienia, pozytywnie męczy psa fizycznie i psychicznie, daje możliwości pracy z nim w zimne, brzydkie dni,
? poprawia funkcjonowanie układu kostnego, krwionośnego.

A to wszystko w całości pozwoli naszemu psu na dłużej cieszyć się zdrowiem.

Nawet jeśli wcześniej niczego nie ćwiczyłeś ze swoim psem – te zajęcia są również dla Was!

Informacje organizacyjne: kurs „Fitness dla psów – w zdrowym ciele zdrowy duch” składa się z 3 zajęć trwających godzinę zegarową. Na kurs przyjmujemy 3 psy.
Zajęcia będą się odbywały w soboty, w terminach: 8,15 i 22.02 o godz. 10.00.
Koszt udziału w zajęciach: 220 zł.
Na kurs nie obowiązują zniżki.
Zajęcia będą się odbywały w ogrzewanej sali szkoleniowej w Laryszowie.
Ze względu na fakt, iż na zajęciach będziemy pracować bez smyczy na kurs nie przyjmujmy psów agresywnych.