Masz problem z psem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Wakacje to czas dla nas i dla naszego pupila. Warto, w ramach urlopu, a także długich i ciepłych dni, poświęcić trochę czasu na rozwiązanie problemów, które utrudniają spacery lub podróże z naszym czworonogiem. W sierpniu przygotowaliśmy specjalne zajęcia, na których skupimy się nad często występującymi problemami:

1. Zajęcia dla psów goniących rowerzystów, biegaczy, osoby jeżdżące na rolkach: 17 sierpnia na godzinę 17.00. Koszt 25 zł,

2. Zajęcia dla psów mających problem z wsiadaniem do samochodu, jazdą w aucie i gonieniem samochodów. To szkolenie dedykowane jest również psiakom, których właściciele chcieliby nauczyć je jeździć np. w bagażniku, na tylnym siedzeniu lub też w taki sposób, by można było jeździć z nim samodzielnie, a nie z koniecznością angażowania całej rodziny. Pierwsze zajęcia 9.08 na 17.00, szczegółowe informacje na temat tych zajęć pojawią się na naszym profilu we wtorek,

3. Cykl zajęciowy „Za pan brat z luźną smyczą” – przeznaczony dla psów, które ciągną na spacerze i nie do końca chcą się poruszać blisko swojego opiekuna 🙂 Cykl składa się z 3 zajęć, przez 3 kolejne środy o godz. 20.00. Konieczne jest zapisanie się na cały cykl zajęciowy, nie ma możliwości uczestnictwa tylko w jednych zajęciach. Koszt 100 zł/3 zajęcia. Rozpoczęcie: 9.08 godz. 20.00.

Do odwołania zawieszona jest formuła zajęć Konkursowo – Psikursowo, a zajęcia z cyklu Psie Figle na stałe przenosimy na piątki na godzinę 20.00 (od 11 sierpnia – zajęcia 3 sierpnia odbędą się jeszcze normalnie w czwartek). Zajęcia Psie Figle będą się odbywały co tydzień.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy poprzez stronę www.psikurs.pl