Pocker-The Polish DOGtrotter


Maskotka o imieniu POCKER przybyła do naszego klubu sportowego TRIGGErS. Przedstawiamy dzień z jej życia 🙂
Nasza szkoła także wspiera akcję propagującą adopcje zwierząt na całym świecie!

Zapoznajcie się z historią Pocker-The Polish DOGtrotter 🙂

Dziś Pocker-The Polish DOGtrotter po ‚nocce’ spędzonej w taksówce i późniejszym wypoczynku wybrał się do szkoły.

Pewnie myślicie sobie: szkoła w wakacje? Tak! To nie jest zwykła szkoła 😉 Trenerzy (nasi klubowicze) ze szkoły dla psów Psikurs Szkolenie Psów zaprosili Pockera by mógł zobaczyć i przekazać reszcie świata jak wspaniałe czynności może wykonywać pies, bez względu na rasę czy pochodzenie. I tak oto Pocker uczestniczył dziś w zajęciach grupy kundelków, gdzie każdy z nich ma swoją niezwykłą historię 😉 Mamy prawo podejrzewać, że pluszakowi się podobało! Zdjęcie mówi chyba samo za siebie! 😉

Po zajęciach z kundelkami przyszedł czas na poznanie różnych aktywności w postaci sportów psio-ludzkich. Natalia wraz ze swoją owczarzycą belgijską Astrą uczyła Pockera pasienia piłek, ta dyscyplina sportowa to treibball. Nasz mały gość był zachwycony! Nie przeszkadzała mu nawet mokra trawa – dzielny chłopak!

Wydaje Wam się, że to już dużo jak na jeden dzień? 😉 Niestety, maluch chciał jeszcze więcej! A my nie odmawiamy spragnionym atrakcji 😉 Joanna wraz ze swoim adopcyjniakiem Leonem postanowilli pokazać Pockerowi elementy toru agility.

Oczywiście to jeszcze nie koniec psikursowych atrakcji… 😉 Musicie być cierpliwi!