Pomoc do kwadratu :)

Bardzo bliska naszemu sercu jest idea pomocy bezdomnym zwierzakom. Co miesiąc staramy się je wspierać. W styczniu, w wyniku akcji „Pomoc do kwadratu”, której byliśmy pomysłodawcami, we współpracy z Oddziałem Psychiatrycznym Szpitala im. Hagera w Tarnowskich Górach do kotów ze Stowarzyszenia Kocimiętka i psów ze schroniska dla zwierząt w Miedarach pojechały piękne zabawki – szarpaki. Wykonane przez pacjentów z koców polarowych dostarczonych przez darczyńców.
Dodatkowo schronisko wsparliśmy karmą marki Husse, której jesteśmy dystrybutorami. W lutym do Stowarzyszenia Kocimiętka pojechał wielki transport karmy i akcesoriów, a także karma Husse Exclisiv Urinary (dla kotów z problemami z układem moczowym) i Husse Opus Lynx (dla kotów z alergiami).

W tym miesiącu jeden z naszych kursantów postanowił zakupić u nas karmę Husse Senior dla podopiecznych schroniska w Miedarach. Na pewno przyda się ona bezdomnym psim staruszkom. My ze swojej strony dorzucamy zapas puszek dla psów i kotów oraz transporter. Transport do schroniska już wyruszył

W marcu swoją pomoc postanowiliśmy również skierować do podopiecznych TOZ w Radzionkowie. Na bazarku na ich rzecz możecie zakupić konsultację behawioralną u nas w ośrodku oraz karmę Husse Digest, opartą na jagnięcinie i ryżu, dla psów z wrażliwym układem pokarmowym i alergiami. Bazarek znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/groups/411260012945586/?__tn__=HH-R.