PsiKurs dla DZIECI

Z dniem dzisiejszym ruszył cykl „ PSIKUrSowy zawrót głowy” – za chwilę otrzymacie od nas pierwsze wyzwanie na dzień dzisiejszy ?

Jednocześnie działa grupa „PSIKUrSowe Przedszkolaki” która jest zamkniętą grupą aktualnych uczestników kursu Psie Przedszkole – tam publikujemy filmy instruktażowe o tym, jak rozpocząć pracę ze swoim szczeniakiem. W odpowiedzi nasi kursanci podsyłają nam swoje wykonania zaleconych zadań a my na bieżąco analizujemy filmy i wprowadzamy ewentualne poprawki. Jest to bezpłatna grupa tylko i wyłącznie dla naszych aktualnych kursantów Psiego Przedszkola. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego rozwiązania, gdyż u szczeniąt każdy kolejny tydzień jest bardzo ważnym etapem ich rozwoju i ważne jest aby pracę z maluchami rozpocząć jak najszybciej. ?

W tym szczególnym dla nas czasie my jako trenerzy mamy głowy pełne pomysłów ? i już dziś mamy dla Was kolejną propozycję. Oficjalnie ogłoszono, że dzieci nie będą uczestniczyły w zajęciach szkolnych do połowy kwietnia, dlatego dla nich też mamy pomysł na zagospodarowanie ten nagłej, dużej ilości wolnego czasu. Dla rodzin z psami i dziećmi stworzyliśmy zupełnie nowy cykl zajęć online „PSIKURS DLA DZIECI”. Codziennie przez 10 dni będziemy publikować ćwiczenia – zabawy, które pozwolą na zaangażowanie dzieci we współpracę z psem, wzmacniając więź naszych pociech ze swoim czworonogiem 🙂 W planach jest między innymi nauka sztuczek i wielu bardzo przydatnych na co dzień umiejętności. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 lat. Na grupie codziennie pojawią się dwa filmy – jeden z ćwiczeniami dla dzieci, drugi instruktażowy dla rodziców. ??

Za opracowania i wysoki poziom merytoryczny filmów odpowiadać będzie Anna Mikołajczyk – trener psów, dogoterapeuta, fizjoterapeuta i terapeuta integracji sensomotorycznej, specjalista relacji pies – dziecko wraz z pomocnikami: 7-letnią Zosią, 5-letnią Julką i 3-letnim Olkiem. Na co dzień pracuje w placówkach edukacyjnych prowadząc zajęcia dogoterapii wraz z pudlem Lilo. ?

??Oprócz filmów instruktażowych będziemy nadzorować przebieg zadań i na bieżąco poprawiać/zmieniać, jeśli coś będzie dla któregoś z psów czy dzieci trudne lub zwyczajnie nie będzie wychodziło, tak, jak na filmie. Będziemy prosili Was o filmiki z Waszych wykonań, bądź pytania w komentarzach, dzięki którym, podobnie jak na placu treningowym będziemy mogli pomóc Wam dojść do wersji idealnej. ??

❓Ile to kosztuje i jak się zgłosić?

? Prosimy o przesłanie wiadomości prywatnej z informacją, że chcesz się zapisać na cykl. Dostęp do grupy „PsiKurs dla dzieci” kosztuje 100 zł na 10 dni (czyli tylko 10 zł dziennie). Po potwierdzeniu od nas, że są jeszcze miejsca na grupie prosimy o dokonanie wpłaty na konto Szkoły dla Psów PSIKUrS: 33 1050 1386 1000 0090 7398 8389 , w tytule wpisując hasło „PsiKurs dla dzieci” Prześlij nam potwierdzenie dokonania płatności a my dodamy Cię do grupy. Aby wszystko sprawnie działało należy dodać do znajomych profil Krzysztof Mikołajczyk (facebook.com/krz.mikolajczyk) oraz polubić stronę PSIKUrS (facebook.com/PSIKUrS/),

? Projekt skierowany jest zarówno do kursantów i absolwentów Szkoły dla Psów PSIKUrS, ale także do osób, które nie są związane z naszą Szkoła. Nie wymagamy szczególnych umiejętności psów, będziemy je na bieżąco rozwijać ta aby było to atrakcyjne również dla dzieci. W ramach grupy „PsiKurs dla dzieci” publikowane będą zupełnie inne filmy i zadania niż w ramach pozostałych grup.