PSIKUrS ONLINE

Mamy dla Was nowe pomysły i propozycje ?‼️

Obecnie trudno znaleźć miejsce, gdzie można byłoby swobodnie wybiegać swojego psiaka, więc pozostaje nam praca we własnym domu i ewentualnie ogródku. Zmęczenie psychicznie poprzez zaoferowanie psu zadań do wykonania to bardzo ważny element codziennej pracy z psem! Wychodząc temu naprzeciw chcemy Wam zaproponować kolejny cykl spotkań online.
Poprzedni spotkał się z ogromnie pozytywnym odzewem, a efekty od kilku dni możecie oglądać na filmikach kursantów na naszym profilu.
Tym razem poszerzamy ofertę – możecie wybrać spośród trzech stopni zaawansowania:
? Spotkania RALLY OBEDIENCE online – całkowita nowość na rynku! Co to jest Rally? To sposób pracy, który można w skrócie nazwać posłuszeństwem sportowym na luzie. Podczas Rally będziecie mieli okazję powtórzyć elementy posłuszeństwa (podstawowe komendy siad, leżeć, zostań, do mnie itp.) a także nauczyć się nowych komend (np. noga, grucha, obejście dookoła) dodatkowo wprowadzając elementy rozproszeń. Pracować będziemy opierając się na układzie znaków który będzie prowadził nas po kolejnych stopniach wtajemniczenia ? Rally to świetna zabawa dla psa i przewodnika! Załączone do lekcji zestawy znaków pomogą Wam utrwalić i usystematyzować swoją wiedzę. Każda lekcja będzie się składała z 3 części, w ramach których otrzymacie instruktaż jak ćwiczyć, co ćwiczyć a także jak wprowadzać psu kolejne komendy (kurs dedykowany jest zatem dla wszystkich tych, których pies potrafi najprostsze komendy – siad i leżeć). Uwaga! Do zajęć Rally O online potrzebujecie drukarki, przyda się również miejsce do ćwiczeń (najlepiej ogródek, jeśli jednak nie będzie to możliwe znaki, odpowiednio modyfikując skręty da się rozstawić na długości mieszkania).
? Cykl „PSIKUrSowy ZAWRÓT GŁOWY” – dla średniozaawansowanych psiaków, u których chcielibyście skupić się nad ćwiczeniami w zakresie kształtowania świadomości własnego ciała, poprawy motywacji, aportu.
? Cykl „PSIKUrSowy ZAWRÓT GŁOWY do KWADRATU” – dla zaawansowanych psiaków, to kontynuacja spotkań w ramach „PSIKUrSowy zawrót głowy”. Pracować będziemy nad wykorzystaniem umiejętności, które już wypracowaliście, będziemy dokładać nowe elementy między innymi związane z noszeniem przedmiotów, pokażemy Wam również w jaki sposób pracować i rozwijać pracę węchową z Waszymi psami.

Sprawy organizacyjne:
? Udział w każdym z cykli kosztuje 100 zł.
? Cykl Rally O składa się z 7 lekcji,
? Cykle: „PSIKUrSowy ZAWRÓT GŁOWY” – dla średniozaawansowanych i „PSIKUrSowy ZAWRÓT GŁOWYdo KWADRATU” – dla zaawansowanych składają się z 10 lekcji.
? Lekcje będą publikowane co 3 dni. Zwrotnie przesyłacie nam filmy ze swoimi wykonaniami a my podpowiadamy czy wszystko jest ok, czy coś warto byłoby zmienić, aby osiągnąć maksymalne efekty!
? Jesteś zainteresowany? Napisz nam wiadomość prywatną na profilu PSIKUrS który cykl Cię interesuje, zwrotnie wyślemy Ci wszystkie informacje na temat wpłaty, dołączenia do grupy itp.
? Jeśli chcesz nas wesprzeć – udostępnij tę wiadomość innym.