Pupil w wielkim mieście – zapraszamy

Wychodzenie na miasto ze swoim psem kosztuje Cię mnóstwo stresu?
Twój pies boi się tłumów i samochodów?
A może masz szczeniaka i chcesz mu pokazać otaczający świat?
Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

„Pupil w wielkim mieście” – to cykl spotkań zorganizowany przez zespół PSIKUrS mający na celu socjalizację psów z dużym miastem.
Pies w środowisku miejskim musi się zmierzyć z wieloma nieznanymi zapachami, dużą ilością dźwięków, tłumem, jazdą autobusem. Niestety często bywa że nasz pies nie może sobie poradzić z przyswojeniem tylu informacji naraz. My, jako właściciele, możemy im w tym pomóc. Dla bezpieczeństwa naszego, obcych osób spotykanych na ulicy oraz dla spokoju własnego psa.
Nauczymy Cię jak reagować na zachowanie twojego psa, w jaki sposób prowadzić swojego pupila na smyczy w zatłoczonym miejscu, jak się zachować jadąc tramwajem lub pociągiem.

Cykl składa się z 4 spotkań, które będą realizowane w różnych miejscach aglomeracji Śląskiej (m.in. Centrum Silesia, dworzec w Katowicach itp.). W ramach zajęć planujemy jazdę tramwajem/pociągiem/autobusem i wiele, wiele nowych wyzwań. Każde zajęcia potrwają około 1,5 godziny, a miejsce spotkań będzie na bieżąco ustalane podczas kolejnych zajęć, w zależności od postępów psiaków 🙂

Koszt udziału w zajęciach to 400 zł. Maksymalna liczba uczestniczących psów – 5 czworonogów. Zajęcia będą się odbywały we wtorki o godzinie 17.00 od 26.09.

ZAPRASZAMY! Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na www.psikurs.pl