Wiosenne Szlify

Szlifujemy umiejętności naszych psiaków!

Wiosna to doskonały czas, aby popracować nad udoskonaleniem mijania się z psami i innymi ludźmi czy też komend niezwykle przydatnych w życiu codziennym, jak komenda Zostań, czy chodzenie przy nodze. Chcemy, aby nasz psiak na spacerze był naszą dumą i aby bez obaw mógł harcować po zielonych, pięknie kwitnących łąkach – bez smyczy i stresu czy na pewno wróci:).

Zimą czasami zdarza nam się zaniedbać to, czego dotychczas nauczyliśmy psy, aura za oknem nie zachęca do intensywnej pracy nad przywołaniem czy grzecznym chodzeniem na smyczy. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do odnowienia sobie posiadanych umiejętności, jak również do nauki nowych poprzez udział w Kursie Średniozaawansowanym i Zaawansowanym.

Który kurs dla kogo:

Kurs Średniozaawansowany – przeznaczony jest dla absolwentów kursu Psie Przedszkole. Odnajdą się na nim również psiaki po kursie Podstawowe Posłuszeństwo, u których podstawowym celem pracy jest doszlifowanie umiejętności takich jak: przywołanie, mijanie się z psami i ludźmi, chodzenie przy nodze, reakcja na komendę nie rusz. W ramach kursu intensywnie pracujemy na zajęciach miejskich.

Kurs Zaawansowany – to szkolenie dla psiaków, które dobrze opanowały komendy z kursu Podstawowe Posłuszeństwo i przewodnicy chcą rozwijać i poszerzać ich umiejętności. Na ten kurs zapraszamy również absolwentów kursu średniozaawansowanego (stara nazwa Psie Gimnazjum). W ramach zajęć psy rozwiną swoje umiejętności m.in o: przywołanie awaryjne, zatrzymanie przy nodze, wysyłanie kierunkowe, nagrodę odłożoną w czasie. Na tym kursie skupiamy się bardzo intensywnie na pracy w różnych warunkach – miejskich, w terenie otwartym, w komunikacji miejskiej itp.

Najbliższe terminy kursów:
– kurs średniozaawansowany 26.04 godz. 20.00 (pozostały 3 wolne miejsca),
– kurs zaawansowany 25.04 godz. 18.30 – pozostały 4 wolne miejsca.

Zgłoszenia: http://www.psikurs.stronazen.pl/zglos-psa-na-kurs/.

Zapraszamy