Wiosenne zmiany

Zmieniamy się dla Was na wiosnę 🙂

Aby umożliwić naszym kursantom i absolwentom pracę w towarzystwie innych psów, dużej ilości ludzi a przy tym wykorzystania posiadanych umiejętności i dać psom czas na swobodne zabawy uruchamiamy dwie nowe opcje zajęć dodatkowych:

1. Konkursowo – Psikursowo,
2. Psie Figle.

Powyższe zajęcia zastępują i jednocześnie rozszerzają dobrze znaną i lubianą formułę Zajęć Otwartych. Co będziemy robić na poszczególnych zajęciach?

Konkursowo – Psikursowo – podczas tych zajęć uczestnicy biorą udział w różnorodnych zadaniach i konkursach z nagrodami, indywidualnie, bądź w grupach. To doskonała szansa na utrwalenie komend, pracę nad umiejętnością skupienia psa pomimo rozproszeń. Konkursowo – psikursowo dodatkowo stwarza możliwość udziału w zajęciach dla psów, które dotychczas, ze względu na reaktywność w obecności niektórych czworonogów, nie mogły korzystać z Zajęć Otwartych. Podczas tych zajęć pracujemy na smyczy, a ich celem jest praca nad utrwaleniem komend w bardzo przyjaznej atmosferze i wzmocnienie więzi psa z przewodnikiem poprzez wspólną zabawę. W zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 16 psów. Na każde zajęcia obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Koszt udziału w zajęciach: 25 zł.

Psie Figle – czyli spotkanie towarzyskie czworonożnych przyjaciół. Psiaki mają okazję swobodnie pobiegać i pobawić się. Ćwiczymy również przywołanie i możliwość odwołania od innych psów. Podczas tych zajęć czworonogi mają okazję wybiegać się na bezpiecznym, ogrodzonym terenie w dobrze dobranym towarzystwie 🙂 W zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 10 psów. Na każde zajęcia obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Grupę dobieramy tak, by psiaki były dla siebie bezpieczne i mogły swobodnie harcować. Koszt udziału w zajęciach 20 zł.

Zajęcia odbywają się zamiennie w każdy czwartek o 20.00. Rozpoczynamy 20 kwietnia zajęciami Konkursowo – Psikursowo, 27 kwietnia Figle Migle itd. Na każde zajęcia konieczna jest rezerwacja miejsca poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie www.psikurs.pl.

Zapraszamy!