Wiosna nadchodzi :)

Z wiosny zrobiła nam się znowu zima..ale my się zimy nie boimy i zapraszamy Was na naszą stronę www.psikurs.pl, gdzie możecie zobaczyć naszą szerooooką ofertę na wiosenne zajęcia. Przywołajmy ją ciepłą, radosną atmosferą, jaka zawsze towarzyszy zajęciom w naszej szkole!

Oprócz kursów posłuszeństwa mamy treibball, agility, nosework, a w planach już za chwilę flyball. Powoli, na każdym kursie kończą się nam miejsca, dlatego to już ostatni czas na decyzję:

– 18.03 ruszamy z kursem Średniozaawansowanym – pozostało juz tylko 1 wolne miejsce!,
– 21.03 zaczynamy zabawę na torze agility. Czy Ty i Twój pies chcecie popracować nad formą na prawdziwie wiosenne i letnie dni? Macie mało czasu – pozostały tylko 2 wolne miejsca!,
– lubisz wyzwania, jesteś ambitnym przewodnikiem, który chce wszystko dopracować do perfekcji? A może masz ochotę na ogroomną dawkę zajęć miejskich i terenowych? 26.03 ruszamy z I tegoroczną edycją Kursu Zaawansowanego. Mamy 3 wolne miejsca dla psów po kursie Podstawowe Posłuszeństwo lub Średniozaawansowanym.

Mało?! Może masz ochotę na udział w zajęciach Odważny Szczeniak (edycja marzec – brak miejsc, przyjmujemy zapisy na kwiecień), Sir Whippet czy bardzo lubiane Rewolucje Smyczowe i Psie Figle?

Dlaczego warto uczyć się, ćwiczyć i bawić z nami? Mamy na prawdę duży, ogrodzony teren szkoleniowy, zapewniamy psom pełne bezpieczeństwo i komfort. Gdy pogoda nie dopisze zawsze możemy schować się w ciepłej sali szkoleniowej, gdzie czeka na Was gorąca herbata 🙂 Do tego mamy zawsze uśmiechniętą kadrę, która kocha to co robi 🙂 A robi to już od prawie 9 lat 🙂 Mamy też szeroką ofertę dla naszych absolwentów i kursantów – zajęcia Psie Figle i Rewolucje Smyczowe są dostępne tylko dla nich.

ZAPRASZAMY!