Zajęcia zostają czasowo odwołane

Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz zalecanych wytycznych do 28 marca odwołujemy wszystkie zajęcia grupowe i indywidualne w Szkole dla Psów PSIKUrS. Zajęcia oczywiście nie przepadają, a kursy zostaną wydłużone w czasie.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale w tak trudnym dla wszystkich czasie liczymy na Waszą wyrozumiałość. Szkoląc psiaki nie wyobrażamy sobie, aby na zajęciach zachowywać od Was zalecany dystans i nie móc podejść, by pomóc, coś poprawić, podpowiedzieć – Wasze i Nasze zdrowie to dla nas absolutny priorytet.

W razie pytań ❓❔ serdecznie zapraszamy do kontaktu 📧mailowego lub ☎️ telefonicznego. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości, problemy, trudności z psiakiem na tyle na ile się da będziemy udzielać telefonicznych wskazówek.
Dodatkowe informacje do osób zapisanych na kursy i w trakcie trwających szkoleń będziemy przesyłać drogą sms.

💻💻Istnieje możliwość konsultacji online – oczywiście, nie zastąpi to w pełni spotkania na żywo, w wielu przypadkach może jednak pomóc i dać jasne wskazówki do pracy z psem – osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez wiadomość poprzez fb.

Życzymy wszystkim dużo, dużo zdrowia i #zostanwdomu – jeśli mamy taką możliwość 🙂

Dobra wiadomość jest taka, że gdy już wrócimy do zajęć będzie prawdopodobnie piękna, wiosenna pogoda – warto na to poczekać 💪🌸🌼 Tymczasem jak tylko się da korzystajcie z wolnego czasu i duuużo ćwiczcie i nadal budujcie relacje ze swoimi psiakami podczas długich spacerów 🐕🐩🐾👨‍👩‍👧

Nadal realizujemy dostawy i odbiory zamówionych karm Husse. Najbliższej dostawy spodziewamy się we wtorek, jeśli chcielibyście jeszcze zamówić jedzonko 🦴🍗 dla Waszego psiaka 🐕 zapraszamy do kontaktu.