Alergie czy problemy żołądkowe? Mamy rozwiązanie

Twój pies jest alergikiem? Cierpi na problemy żołądkowe? A może jest biały i ma problem z zaciekami pod oczami i/lub przy pyszczku?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK polecamy spróbować karmę Husse Ocean Care. Bogaty w mięso z łososia skład, uzupełniony o ryż i składniki poprawiające wygląd sierści jak siemię lniane i olej z łososia powodują, że karma jest bardzo dobrze tolerowana i nie powoduje podrażnień.

Obniżony poziom miedzi i Beta – karotenu sprawia, że karma Ocean Care jest odpowiednia dla psów o białej sierści i zmniejsza problem zacieków pod oczami i na pyszczku.

92% przyswajalność powoduje, że nie ma dużo składników do wydalenia – mniejsze kupy oznaczają mniej sprzątania 🙂

Dodatkowo karma nie ma intensywnego zapachu więc nie musisz sie obawiać, że od dziś już na progu wyczuwalny będzie zapach ryby.

Chcesz wiedzieć więcej? https://www.husse.pl/ocean-care

Karma dostępna w naszej szkole lub z dowozem prosto do domu 🙂 W opakowaniach 2 i 7 kg w wersji Mini (dla małych psów) i 15 kg dla psów średnich i dużych.

Chcesz spróbować? Zapraszamy po bezpłatne próbki! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaku: tel. 662801401

Dodatkowa niespodzianka – tylko do 15.04 na wszystkie karmy z asortymentu Husse dajemy 5% rabatu (promocja ograniczona do zakupów produktów tylko za pośrednictwem naszej szkoły)