Wyjątkowy egzamin Psiego Przedszkola

W tym tygodniu zakończył się kurs Psiego Przedszkola.

🐩😎🐩 Grupa, o której piszemy jest bardzo różnorodna i przez to niezwykła… Wszystkie podchodzące do egzaminu psiaki otrzymały oceny dużo ponad 90/100 punktów – a nie jest to wcale łatwe! 💪💪💪
🐾Sztrzyga – pitbull – sunia, która uwielbia harce i zabawy z psami, jednak potrafi też w momencie wrócić do pracy i pięknie współpracować ze swoimi ludźmi.

🐾Berni – berneński pies pasterski, który rósł jak na drożdżach, a na dodatek pięknie i rewelacyjnie nagradzał się zabawą z Przewodnikiem,

🐾Cyryl – border collie, który przyjeżdżał do nas z daleka. Pies z wielkim potencjałem sportowym a także wspaniałą motywacją i odwołaniem.

🐾Bazylia – leonberger – wielki pies o wielkim sercu, tutaj współpraca z lekcji na lekcje dopracowywana osiągnęła na prawdę imponujący poziom.

Z różnych względów do egzaminu nie udało się przystąpić Coco bullterierowi oraz Happy’emu goldenowi. Te dwa psiaki będą podchodziły do egzaminu już niebawem.

Gratulacje dla całej grupy – pięknie jest patrzeć jak rozwija się poziom współpracy i zrozumienia pomiędzy Przewodnikiem a Psem. Ze spotkania na spotkanie rośnie radość i zadowolenie zarówno po stronie czworonogów jak i „dwunogów”.

Mówimy powodzenia i do zobaczenia! 🐾😍😍😍🐾